Небеса повідають славу Божу, творіння ж рук Його сповіщає твердь.

Небеса повідають славу Божу, творіння ж рук Його сповіщає твердь.Господи, Іисусе Христе, Сине Божий, помилуй нас грішних
Церква архістратига Михаїла с. Лукаші збудована на кошти і стараннями боголюбивих селян в 1896-му році. З 1931-го по 1941 рік більшовицька влада використовувала церкву, як зерносховище. В 1942-му році під час німецько-фашистської окупації в церкві були відновлені богослужіння і з тих пір храм не закривався.

lukashichurch@meta.ua

неділя, 28 червня 2009 р.

Благословіння випускників школи
Вже стало традицією для випускників середньої школи, після складання іспитів, приходити в сільський храм, щоб отримати Боже благословіння на доросле життя. Перед урочистою частиною, що проходить на шкільному подвір'ї, випускники приходять в церкву разом зі своїми батьками та іншими родичами. Священик звершує молебень, після якого звертається до присутніх з настановами та повчанням. Потім настоятель храму виголошує "многія літа" і кожен випускник підходить до нього під благословіння. Після короткої фотосесії винуватці цих урочистостей йдуть до школи, щоб отримати свої атестати.

Немає коментарів:

Дописати коментар