Небеса повідають славу Божу, творіння ж рук Його сповіщає твердь.

Небеса повідають славу Божу, творіння ж рук Його сповіщає твердь.Господи, Іисусе Христе, Сине Божий, помилуй нас грішних
Церква архістратига Михаїла с. Лукаші збудована на кошти і стараннями боголюбивих селян в 1896-му році. З 1931-го по 1941 рік більшовицька влада використовувала церкву, як зерносховище. В 1942-му році під час німецько-фашистської окупації в церкві були відновлені богослужіння і з тих пір храм не закривався.

lukashichurch@meta.ua

вівторок, 8 вересня 2009 р.

Літо минуло

Додати зображенняЦього року прихожани разом з настоятелем відвідали Мгарський монастир на Полтавщині. Продовжувались роботи по будівництві каплиці на честь ікони Богородиці "Нечаянная радость". Людно в храмі було майже усі неділі, а особливо на свята: пресвятої Трійці, св.ап-в Петра і Павла, св.-х Маккавейських мучеників, Преображення Господнє та Успіння пресв. Богородиці. До речі на Успіння після звершення божественної літургії настоятель молитовно благословив учнів студентів та учителів на новий навчальний рік. В першу неділю вересня людей в храмі поменшало, частина дачників разом з дітками вже повернулися до столиці.

Немає коментарів:

Дописати коментар