Небеса повідають славу Божу, творіння ж рук Його сповіщає твердь.

Небеса повідають славу Божу, творіння ж рук Його сповіщає твердь.Господи, Іисусе Христе, Сине Божий, помилуй нас грішних
Церква архістратига Михаїла с. Лукаші збудована на кошти і стараннями боголюбивих селян в 1896-му році. З 1931-го по 1941 рік більшовицька влада використовувала церкву, як зерносховище. В 1942-му році під час німецько-фашистської окупації в церкві були відновлені богослужіння і з тих пір храм не закривався.

lukashichurch@meta.ua

середа, 23 вересня 2009 р.

22 вересня -деньпам'яті святителя Феодосія Чернігівського

22 вересня -день пам'яті святителя Феодосія Чернігівського, якому присвячений північний приділ храму. На це престольне свято з'їхалися священики з інших парафій району, та віряни з інших міст та сіл. Богослужіння очолив благочинний церков Баришівського району протоієрей Любомир Біляк. Ще до початку літургії священики соборно відслужили акафіст святителю, а після літургії, було звершено хресну ходу навколо храму і новозбудованої каплиці. Благочинний звернувся до присутніх з напутнім словом, закликавши гуртуватися лукашівців навколо храму, який є осередком духовного життя в селі.

Немає коментарів:

Дописати коментар