Небеса повідають славу Божу, творіння ж рук Його сповіщає твердь.

Небеса повідають славу Божу, творіння ж рук Його сповіщає твердь.Господи, Іисусе Христе, Сине Божий, помилуй нас грішних
Церква архістратига Михаїла с. Лукаші збудована на кошти і стараннями боголюбивих селян в 1896-му році. З 1931-го по 1941 рік більшовицька влада використовувала церкву, як зерносховище. В 1942-му році під час німецько-фашистської окупації в церкві були відновлені богослужіння і з тих пір храм не закривався.

lukashichurch@meta.ua

середа, 8 січня 2014 р.

Святкування Різдва Христового в Лукашах


І цього року, як зазвичай на богослужіння в день Різдва Христового зібралося вдвічі більше богомольців в храмі ніж в будь-яку неділю. Літургія звершувалася у великій церкві, оскільки зимовий храм не зміг би вмістити всіх охочих помолитися в цей день. Після завершення різдвяного богослужіння в церкву завітали зі святковим привітанням лукашівські школярі. Завдяки старанням сільського бібліотекаря Наталії Петрівни Балабан діти змогли приготувати цей виступ. Також місцевий самодіяльний хор "Рідні наспіви" вже кільканадцять років не змінюючи свої традиції, завітав до багатьох лукашівців з різдвяним привітанням.
різдвяне привітання школярів

колядує хор "Рідні наспіви"

Немає коментарів:

Дописати коментар